Commerce NoFraud (1.0.1) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Author
hu: Szerző

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Mode
hu: Mód

en: Desc
hu: Csökk

en: Order
hu: Rendelés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Commerce
hu: Bolt

en: Changed
hu: Módosítva

en: Live
hu: Élő

en: Review
hu: Áttekintés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Canceled
hu: Megszakítva

en: Offset
hu: Eltolás

en: Sandbox
hu: Homokozó

en: Pass
hu: Átment

en: Fail
hu: Sikertelen

en: Config
hu: Beállítás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Order number
hu: Rendelés száma

en: Asc
hu: Növ
