Commerce NoFraud (1.0.1) - en to it translation catalogue (27 entries)

en: Status
it: Stato

en: Author
it: Autore

en: Yes
it: Sì

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Mode
it: Modalità

en: Desc
it: Disc

en: Order
it: Ordina

en: Sort by
it: Ordina per

en: Changed
it: Modificato

en: Review
it: Revisione

en: Apply
it: Applica

en: Canceled
it: Annullati

en: Offset
it: Scostamento

en: Pass
it: Superato

en: Fail
it: Fallito

en: Config
it: Configurazione

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Operations links
it: Link operativi

en: Order number
it: Numero d'ordine
