Commerce NoFraud (1.0.1) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Author
ja: 投稿者

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Mode
ja: モード

en: Desc
ja: 降順

en: Order
ja: オーダー

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Changed
ja: 変更済

en: Live
ja: ライブ

en: Review
ja: 確認する

en: Apply
ja: 適用

en: Canceled
ja: キャンセル

en: Offset
ja: オフセット

en: Sandbox
ja: サンドボックス

en: Pass
ja: パス

en: Fail
ja: 失敗

en: Config
ja: 設定

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Operations links
ja: 管理リンク

en: Order number
ja: 注文番号

en: Asc
ja: 昇順
