Commerce NoFraud (1.0.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Author
ka: ავტორი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
