Commerce NoFraud (1.0.1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Author
ku: نووسەر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Mode
ku: جۆر

en: Order
ku: ڕیز

en: Pass
ku: سەرکەوتوو
