Commerce NoFraud (1.0.1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Author
mr: लेखक

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
