Commerce NoFraud (1.0.1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
