Commerce NoFraud (1.0.1) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: API Key
pl: Klucz API

en: Mode
pl: Tryb

en: Desc
pl: Malejąco

en: Order
pl: Kolejność

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Live
pl: Na żywo

en: Review
pl: Podgląd

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Canceled
pl: Anulowane

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Pass
pl: Pomyślnie

en: Fail
pl: Nieudane

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Order number
pl: Numer zamówienia

en: Asc
pl: Rosnąco
