Commerce NoFraud (1.0.1) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Author
pt: Autor

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Default
pt: Predefinido

en: View
pt: Mostrar

en: Created
pt: Criado

en: Mode
pt: Modo

en: Desc
pt: Descendente

en: Order
pt: Ordem

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Changed
pt: Alterado

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeira

en: Last »
pt: Última »

en: Operations links
pt: Ligações de operações

en: Asc
pt: Ascendente
