Commerce NoFraud (1.0.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
