Commerce NoFraud (1.0.1) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Author
sk: Autor

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Mode
sk: Režim

en: Desc
sk: Zostupne

en: Order
sk: Poradie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Commerce
sk: Obchod

en: Changed
sk: Zmenené

en: Live
sk: Naživo

en: Review
sk: Prehľad

en: Apply
sk: Použiť

en: Canceled
sk: Zrušená

en: Offset
sk: Ofset

en: Pass
sk: Úspešné

en: Fail
sk: Zlyhanie

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Order number
sk: Číslo objednávky

en: Asc
sk: Vzostupne
