Commerce NoFraud (1.0.1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Author
sr: Аутор

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Mode
sr: Режим

en: Order
sr: Редослед

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Review
sr: Провера података

en: Order number
sr: Број поруџбине

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
