Commerce NoFraud (1.0.1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Author
te: రచయిత

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Order
te: క్రమం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
