Commerce NoFraud (1.0.1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Mode
ug: مودېل

en: ,
ug: ،

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
