Commerce NoFraud (1.0.1) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Author
uk: Автор

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Mode
uk: Режим

en: Desc
uk: Спад

en: Order
uk: Послідовність

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Commerce
uk: Комерція

en: Changed
uk: Змінено

en: Live
uk: Наживо

en: Review
uk: Перевірити

en: Apply
uk: Застосувати

en: Canceled
uk: Скасовано

en: Offset
uk: Зміщення

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: Pass
uk: Пройдено

en: Fail
uk: Не пройдено

en: Config
uk: Конфіґурація

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Order number
uk: Номер замовлення

en: Asc
uk: Зрост
