Commerce NoFraud (1.0.1) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Author
vi: Tác giả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Mode
vi: Chế độ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Order
vi: Thứ tự

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Review
vi: Duyệt lại

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Canceled
vi: Đã hủy

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Pass
vi: Đạt

en: Fail
vi: Không đạt

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Order number
vi: Mã đơn hàng

en: Asc
vi: Tăng dần
