Commerce NoFraud (1.0.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Author
gu: લેખક

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું
