Commerce NoFraud (1.0.2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Status
is: Staða

en: Author
is: Höfundur

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: API Key
is: API Lykill

en: Mode
is: Hamur

en: Order
is: Pöntun

en: Commerce
is: Verslun

en: Review
is: Yfirlestur

en: Canceled
is: Hætt við
