Commerce NoFraud (1.0.2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Author
nn: Forfattar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Mode
nn: Modus

en: Order
nn: Sorteringsval
