Commerce NoFraud (1.0.2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
