Commerce NoFraud (1.0.3) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Order
ga: Ordú

en: Review
ga: Athbhreithnigh

en: Canceled
ga: Ar cheal
