Commerce NoFraud (1.0.3) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Mode
ml: മോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
