Commerce NoFraud (1.0.3) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Author
oc: Autor

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Mode
oc: Mòde

en: Order
oc: Òrdre

en: Changed
oc: Modificat

en: Canceled
oc: Anullat

en: Pass
oc: Passa

en: Fail
oc: Falla

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
