Commerce NoFraud (1.0.4) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
