Commerce NoFraud (1.0.4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Støða

en: Author
is: Høvundur

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Mode
is: Støða
