Commerce NoFraud (1.0.5) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Author
sl: Avtor

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Mode
sl: Način

en: Order
sl: Vrstni red

en: Pass
sl: Uspeh

en: Fail
sl: Neuspeh
