Commerce NoFraud (1.0.5) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Author
sq: Autori

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Mode
sq: Mënyrë
