Commerce NoFraud (1.0.6) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Mode
km: របៀប​

en: Order
km: លំដាប់

en: Pass
km: ហុច

en: Fail
km: បរាជ័យ
