Commerce NoFraud (1.0.7) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Order
bs: Poredak
