Commerce NoFraud (1.0.7) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Author
kk: Автор

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Mode
kk: күй

en: Sandbox
kk: Құмсалғыш
