Commerce NoFraud (1.0.8) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Mode
hy: Ռեժիմ
