Commerce NoFraud (1.0.8) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Author
se: Čálli

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Order
se: Diŋgo
