No Request New Password (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: user
id: anggota

en: Login attempt failed for %user.
id: Usaha login gagal untuk %user.

en: Administer No Request New Password
id: Mengelola No Request New Password

en: Can change your own password
id: Dapat mengubah password milik sendiri

en: Login attempt failed from %ip.
id: Upaya login gagal dari %ip.
