Content type and batch example (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Date
ca: Data

en: Update status
ca: Estat de les actualitzacions

en: Custom
ca: Personalitzat

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
