Content type and batch example (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Date
sk: Dátum

en: Update status
sk: Stav aktualizácie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Note
sk: Poznámka

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
