Content type and batch example (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Date
sv: Datum

en: Update status
sv: Uppdateringsstatus

en: Custom
sv: Anpassad

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args
