Content type and batch example (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Date
uk: Дата

en: Update status
uk: Стан оновлення

en: Custom
uk: Власний

en: Note
uk: Примітка

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args
