Page Not Found Passthrough (Redirect on 404) (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: 301 Moved Permanently
ca: 301 Mogut permanentment

en: 307 Temporary Redirect
ca: 307 Redirecció Temporal

en: 302 Found
ca: 302 Trobat

en: 303 See Other
ca: 303 Veieu d'Altres

en: The path '%path' has to start with a slash.
ca: La ruta '%path' ha de començar amb una barra inclinada.
