Page Not Found Passthrough (Redirect on 404) (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: 301 Moved Permanently
hu: 301 Véglegesen áthelyezve

en: 307 Temporary Redirect
hu: 307 Ideiglenes átirányítás

en: 302 Found
hu: 302 Találat

en: 303 See Other
hu: 303 Lásd máshol

en: Search path
hu: Keresési útvonal

en: The path '%path' has to start with a slash.
hu: '%path' útvonalnak perjellel kell kezdődnie.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
hu: '%path' vagy érvénytelen vagy nincs hozzá megfelelő jogosultság.
