Page Not Found Passthrough (Redirect on 404) (1.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: 301 Moved Permanently
da: 301 Flyttet permanent

en: 307 Temporary Redirect
da: 307 Midlertidig omdirigering

en: 302 Found
da: 302 Fundet

en: 303 See Other
da: 303 Se anden placering

en: Page not found
da: Side ikke fundet

en: The path '%path' has to start with a slash.
da: Stien '%path' skal starte med en skråstreg.
