Page Not Found Passthrough (Redirect on 404) (1.0.0-beta6) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Redirect
pt: Redirecionamento

en: Page not found
pt: Página não encontrada

en: The path '%path' has to start with a slash.
pt: O caminho '%path' tem de começar com uma barra.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
pt: O caminho '%path' é inválido ou não tem acesso a ele.
