Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: File
ro: Fișier

en: Message
ro: Mesaj

en: No log messages available.
ro: Nu este disponibil niciun mesaj log.

en: Settings
ro: Setări

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: User
ro: Utilizator

en: Never
ro: Niciodată

en: Location
ro: Locaţia

en: Severity
ro: Gravitate

en: Count
ro: Contor

en: 1 day
ro: 1 zi

en: 1 year
ro: 1 an

en: Line
ro: Linie

en: Details
ro: Detalii

en: Referrer
ro: Referinţă

en: Function
ro: Funcţie

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
ro: Datele din jurnal sunt corupte și nu pot fi neseralizate: @message
