Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Overview
he: סקירה

en: File
he: קובץ

en: Message
he: הודעה

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Settings
he: הגדרות

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: User
he: משתמש

en: Never
he: אף פעם

en: Hostname
he: שם שרת

en: Location
he: מיקום

en: Severity
he: חוּמרה

en: Count
he: כמות

en: 1 day
he: יום אחד

en: Line
he: שורה

en: Details
he: פרטים

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Function
he: פונקציה

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: Backtrace
he: מעקב לאחור

en: 2 weeks
he: שבועיים

en: Last seen
he: התחבר בפעם אחרונה
