Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Never
hy: Երբեք

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Count
hy: քանակ

en: Details
hy: Մանրամասներ
