Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: File
ka: ფაილი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Never
ka: არასდროს

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Line
ka: ხაზი

en: Details
ka: დეტალები
