Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Settings
mk: Поставки

en: Location
mk: Локација

en: 1 day
mk: 1 ден

en: Details
mk: Детали
