Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: File
mr: फाईल

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: 1 hour
mr: एक तास

en: User
mr: सदस्य

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Location
mr: स्थळ

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: 1 year
mr: १ वर्ष

en: Line
mr: रेषा

en: Referrer
mr: शिफारसदार
