Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Overview
os: Афæлгæст

en: File
os: Файл

en: Message
os: Хъусинаг

en: No log messages available.
os: Системон журналы хъусинæгтæ нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ
