Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: File
ps: دوتنه

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: User
ps: غړی

en: Never
ps: هيڅکله

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Count
ps: شمیر

en: Details
ps: سپړنې
