Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Overview
ur: جائزہ

en: File
ur: فائل

en: Message
ur: پیغام

en: No log messages available.
ur: کوئ لاگ پیغامات موجود نہیں۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: User
ur: صارف

en: Hostname
ur: ہوسٹ کا نام

en: Details
ur: تفصیلات
